+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

Oryginalne klasyczne karuzele – Concept1900

Nasza firma znana jest z produktów z serii Jules Verne zaprojektowanych jako alternatywa dla klasycznych karuzel z końmi. Produkty te okazały się sukcesem i doskonałą alternatywa dla produkowanych przez concept1900 klasycznych karuzel. Realizując każdy projekt dążymy do spełnienia oczekiwań każdego klienta, szczególnie w odniesieniu do motywów na każdej karuzeli.

Karuzele concept1900 są projektowane i produkowane w warsztatach fabryki. Posiadająca ponad 35 lat doświadczenia firma zatrudnia swoich własnych, wysoce wykwalifikowanych projektantów, malarzy i rzeźbiarzy. Nasze produkty, które są atrakcyjne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, zawsze będą symbolem zabawy i wielkiej fety, a także jednej z najbardziej dochodowych inwestycji.

Dzięki umiejętnemu połączeniu badań technologicznych i tradycyjnej wiedzy know-how CONCEPT 1900 oferuje różne rodzaje i wielkości karuzel dostosowywanych – w razie konieczności – do indywidualnych potrzeb klienta. Oprócz szerokiego zakresu standardowych pozycji, nasi specjaliści są zawsze gotowi do realizacji nowych projektów obejmujących atrakcje zaprojektowane w całości na zamówienie.

 

Kontakt:

pw@dobreatrakcje.pl

+48 513 174 212

www.concept1900.pl