Warning: session_start(): open(/home/klient.dhosting.pl/rabkoland/.tmp//sess_12d6ff63b7cc684a4914ae06ee9b6164, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/rabkoland/dobreatrakcje.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-catalog-enquiry/classes/class-wc-Woocommerce-Catalog-Enquiry.php on line 126

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/klient.dhosting.pl/rabkoland/.tmp/) in /home/klient.dhosting.pl/rabkoland/dobreatrakcje.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-catalog-enquiry/classes/class-wc-Woocommerce-Catalog-Enquiry.php on line 126
Ruchomy Mówiący Las - DOBRE ATRAKCJE

+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

Ruchomy Mówiący Las

90,000.00

Do sprzedania atrakcja, która spłaci się w jeden sezon. Unikatowa, jedyna i niepowtarzalna. Bezpieczna, wymagająca tylko jednej osoby obsługi do pobierania opłat za wejście.
Ruchomy mówiący las. Ulokowany w namiocie o wymiarach 6×12, najlepiej sprawdzi się przy ciągach komunikacyjnych. Dzięki mówiącemu, ruchomemu kotowi w butach, zachęcającemu do odwiedzenia atrakcji, nie ma dziecka, które przeszłoby obok niego obojętnie i nie chciało zajrzeć do środka.
Za bramkami czekają 4 odrębne sceny, mówiących ze sobą drzew. W skład zestawu wchodzą:
– 4 duże mówiące i ruchome drzewa
– 20 ruchomych fgur np.: grzybki, żabki, pieski, elfy, myszy,
– 40 figur nieruchomych
– dekoracje tj. Kamienie, materiały, oczko wodne.
Przepustowość ok. 500 ludzi na godzinę. Wstęp, pobierany przez poprzedniego właściciela 10zł za przejście. Atrakcja na zasadzie chodzonego pałacu strachów, wchodzimy z jednej strony, wchodzimy w plątanine korytarzy, po drodze mijamy specjalnie zaaranżowane sceny, przy których możemy się zatrzmyać i posłuchać lub iść dalej. Atrakcyjny wygląd namiotu z zewnątrz, zachęca do wejścia.
Pomysł na biznes. Nie czekaj, dzwoń już dziś. Sezon zaczyna się już wkrótce!

Kontakt:

pw@dobreatrakcje.pl

+48 513 174 212

Kategoria: