Warning: session_start(): open(/home/klient.dhosting.pl/rabkoland/.tmp//sess_3d8e60531c241f4513b5c0cf6f3ae7d9, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/klient.dhosting.pl/rabkoland/dobreatrakcje.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-catalog-enquiry/classes/class-wc-Woocommerce-Catalog-Enquiry.php on line 126

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/klient.dhosting.pl/rabkoland/.tmp/) in /home/klient.dhosting.pl/rabkoland/dobreatrakcje.pl/public_html/wp-content/plugins/woocommerce-catalog-enquiry/classes/class-wc-Woocommerce-Catalog-Enquiry.php on line 126
O nas - DOBRE ATRAKCJE

+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

O nas 2018-01-08T11:11:31+00:00

Dobreatrakcje.pl to grupa osób, która poświęciła swoje zawodowe i prywatne życie pracy w branży lunaparków i parków rozrywki. Wśród specjalistów pracujących w projekcie są osoby, które były pionierami na rynku parków rozrywki w Polsce, a także osoby, które nadal z powodzeniem zarządzają tymi obiektami. Współpracujemy z różnymi partnerami w zakresie doradztwa, designu i masterplanningu, tematyzacji, storytellingu i wykonawstwa od A do Z w pełnym zakresie zagadnień dotyczących naszej branży.

Doświadczenie wynikające z wieloletniej pracy w przemyśle rozrywkowym i praca z różnymi systemami biletowymi, pozwala nam trafnie oceni, która atrakcja będzie najbardziej pasować do prowadzonego przez Was parku. Wiemy, jakie atrakcje sprawdzają się w biletowaniu, a jakie warto mieć w swoim repertuarze, jeśli decydujemy się na wspólny bilet wstępu.

Nasi artyści zajmą się tematyzacją każdej atrakcji, a my pomożemy Wam w doborze rzetelnego partnera do współpracy przy projektowaniu Waszego parku. Na stałe współpracujemy z jedną z największych firm na świecie produkującą ruchome figury – Heimotion.

Jesteśmy członkiem międzynarodowego stowarzyszenia parków rozrywki IAAPA oraz Stowarzyszenia Turystyki i Atrakcji Rodzinnych.
Zapraszamy do współpracy!