+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

Food Truck Kuchnia Tyrolska – oryginalna przyczepa gastronomiczna

22,000.00

OKAZJA! Oryginalny, niemiecki food truck w stylu restauracji tyrolskiej wraz z podwójnym wyposażeniem, które pozwoli Ci prowadzić wymarzoną kuchnię!

Kilka lat temu Niemiec płakał, jak sprzedawał. W oryginalnym, tyrolskim food trucku z piękną, bogato zdobioną fasadą przygotowywano Bratwursty, smażone grzyby i kalafior. Należał do jednej rodziny, specjalizującej się w karmieniu gości na niemieckich jarmarkach, czyli Kirmesach. Przeżył (a właściwie przeżyła, bo to przyczepa gastronomiczna) wiele przygód w bogatych Landach zachodnich krain.

Od kilku lat operowany jest w Polsce. Nie męczyliśmy go przejazdami – pracował w jednym miejscu, w parku rozrywki, nabierając mocy od dziecięcej radości. Z powodu przebudowy parku musi zwolnic miejsce pod nowe atrakcje, choć my też będziemy płakać, sprzedając!

W Polsce został zaadaptowany pod fast food. Wielkie patelnie zostały zastąpione przez frytkownice i mikrofalówki, pojawił się także piecyk na zapiekanki. OBYWA ZESTAWY WYPOSAŻENIA, ZARÓWNO POLSKIE, JAK I NIEMIECKIE, DOSTANIESZ W CENIE FOOD TRUCKA! Wybór kuchni należy tylko do Ciebie – dzięki podwójnemu wyposażeniu, które możesz dowolnie dobrać do swoich potrzeb, możliwości są ogromne.

Jednego możesz być pewny/a – bez żadnych przeróbek ten food truck wyróżni się na każdej imprezie i na każdym zlocie. Widać go z daleka i sam z siebie stanowi doskonałą reklamę. Design tej przyczepy to obietnica pysznego i sytego jedzonka.

Food truck jest oświetlony kilkoma setkami światełek, które dają niesamowity efekt i klimat wieczorami i w pochmurne dni. Każdy, kto je zobaczy, chce ogrzać się w blasku świecących ciepłym, jasnym światłem lampek. Niestety nie wiemy, dlaczego ludzie gromadzą się wokół tych światełek jak ćmy, ale jest to gwarantowany sposób na przyciągnięcie spojrzeń i klientów, który przetestowaliśmy u nas.

Obecnie zaplecze zostało zaadoptowane do celów magazynowych, jednak w każdej chwili istnieje możliwość przywrócenia go do pierwotnego stanu – z paroma stolikami wewnątrz. Bez względu na pogodę i otoczenie możesz zawsze ugościć swoich klientów, oferując im wygodne miejsce na ciepły posiłek!

 

  • Jeśli marzysz o wygodnym do gotowania food trucku, który pomoże Ci wycisnąć 130% z kilku godzin szczytu na evencie – to doskonały wybór.
  • Jeśli marzysz o przyczepie gastronomicznej, którą na ulicy będzie wdać z kilkuset metrów i która sama przyciągnie do Ciebie klientów – prawdopodobnie nie znajdziesz lepszej.
  • Jeśli chcesz brać udział w jarmarkach świątecznych – ta przyczepa perfekcyjnie wpisze się wyglądem w ich niemieckie korzenie, stanowiąc jedną z tworzących klimat atrakcji!

 

Jest niesamowicie wygodny. Łatwy do rozłożenia przez dwie osoby, daje możliwość przygotowania i sprzedaży wielu produktów oraz bardzo szybkiej obsługi. Przyczepa jest zarejestrowana, gotowa do drogi. Podwozie hydrauliczne: naciskasz guziczek i elementy podwozia same, leciutko, wysuwają się z pod nadwozia.

Serdecznie polecamy – jesteśmy pewni, że biznes z tą przyczepą będzie żyłą złota dla nowego właściciela, bo jest ona prawdziwą, wyróżniającą się z milionów nijakich przyczep perełką.

 

Rok produkcji: 2006

Tonaż przyczepy: 7900 kg

Zaczep: kulkowy.

Wymiary po rozłożeniu:

Długość: 800 cm

Szerokość: 610 cm

Wysokość: około 600 cm

Cena: 22000 euro lub 88 000 zł

 

Kontakt:

pw@dobreatrakcje.pl

+48 513 174 212

Kategoria: