+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

Bajkowe elementy dekoracyjne i wyposażenie parku rozrywki

Poniżej przedstawione zostały ceny za poszczególne figury i dekoracje. Przy zakupie całości oferty atrakcyjny rabat i możliwość negocjacji.

Słonik na piłce – element dekoracyjny w dobrym stanie

cena:  300zł

Krokodyl – figura dekoracyjna. Urwana została ręka oraz przy transporcie zostały uszkodzone nogi, które jednak można przyczepić.

cena: 600zł

Kominek – Jest to element dekoracyjny, w którym zostało zamontowane oświetlenie w miejscu paleniska. Świetnie nadaje się na świąteczne wystawy sklepowe lub jako dekoracja w danej tematyzacji.

cena: 500zł

dwie świnki – Dwie figury z żywicy przedstawiające świnkę chłopca oraz świnkę dziewczynkę. W dobrym stanie.

Cena jedna sztuka: 600zł

Cena komplet: 1000zł

Krowa kucharka – Jest to rzeźba krowy kucharki  w rękawicach kuchennych i w fartuszku trzymającej dużą łyżkę. Użyta była jako szyld w jednej z gastronomi dlatego rozmiary rzeźby to aż 3 m szerokości. Z jednej strony znajduje się nazwa punktu gastronomicznego „Pod Krówką” co łatwo można zamalować lub zastąpić nowym napisem.

cena: 1.400zł

Duży kosz na śmieci – Kosz na śmieci o olbrzymiej pojemność (w zależności jaki wkład zastosuje się w środku) wykonany jako bajkowa budka, do której śmieci wrzuca się przez buzie puszystego mężczyznę (rzeźba wystająca od frontu). Na własną rękę jest możliwe zamontowania czujnika ruchu, gdzie po wrzuceniu śmieci uruchamiany jest nagrany dowolny dźwięk.

Cena: 1.400zł

Bujak Motor – działający kolorowy bujak motor. Załączany na monetę 2 zł. Istnieje możliwość szybkiego przerobienia aby bujak załączał się na przycisk. Do lekkiego odnowienia.

Cena: 800zł

Figury Drzewa – świetna dekoracja do istniejącej atrakcji. Dwie połówki pnia drzewa o wysokości 190cm.

Cena jednego: 200zł

Cena kompletu: 300zł

Kura Henrietta znosząca monetę – Bajkowa budka z kurą jako automat sprzedający pamiątkowe monety. Sprzedajemy jako dekoracje. Automat nie działa jednak istnieje możliwość naprawy we własnym zakresie.

Cena: 9.000zł

Gra Straż Pożarna – Jest to gra typu „ugaś pożar”. Automat, w którym po wrzuceniu monety 2 zł  uruchamia się gra i gdy zaświeci się odpowiednie okna należy skierować na nie strumień wody z strażackiej prądnicy. Możliwość przerobienia uruchomienia na guzik. Do lekkiego odnowienia. Automat nie jest sprawny jednak wystarczy dokupić do niego jedynie pompę.

Cena: 500zł

 

Kontakt:

pw@dobreatrakcje.pl

+48 513 174 212

 

Kategorie: