+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

O nas 2018-01-08T11:11:31+01:00

Dobreatrakcje.pl to grupa osób, która poświęciła swoje zawodowe i prywatne życie pracy w branży lunaparków i parków rozrywki. Wśród specjalistów pracujących w projekcie są osoby, które były pionierami na rynku parków rozrywki w Polsce, a także osoby, które nadal z powodzeniem zarządzają tymi obiektami. Współpracujemy z różnymi partnerami w zakresie doradztwa, designu i masterplanningu, tematyzacji, storytellingu i wykonawstwa od A do Z w pełnym zakresie zagadnień dotyczących naszej branży.

Doświadczenie wynikające z wieloletniej pracy w przemyśle rozrywkowym i praca z różnymi systemami biletowymi, pozwala nam trafnie oceni, która atrakcja będzie najbardziej pasować do prowadzonego przez Was parku. Wiemy, jakie atrakcje sprawdzają się w biletowaniu, a jakie warto mieć w swoim repertuarze, jeśli decydujemy się na wspólny bilet wstępu.

Nasi artyści zajmą się tematyzacją każdej atrakcji, a my pomożemy Wam w doborze rzetelnego partnera do współpracy przy projektowaniu Waszego parku. Na stałe współpracujemy z jedną z największych firm na świecie produkującą ruchome figury – Heimotion.

Jesteśmy członkiem międzynarodowego stowarzyszenia parków rozrywki IAAPA oraz Stowarzyszenia Turystyki i Atrakcji Rodzinnych.
Zapraszamy do współpracy!