+48 513 174 212

pw@dobreatrakcje.pl

Usługi 2018-01-16T14:06:11+01:00

NASZE USŁUGI

Handel

Kto sprzedaje karuzelę? A kto kolejkę górską? Wiemy, gdzie najlepiej szukać atrakcji i kto aktualnie wymienia swój asortyment. Dzięki międzynarodowym kontaktom w branży parków rozrywki i lunaparków mamy informacje z pierwszej ręki! Skorzystaj!

Konsulting

Wiele lat współpracy z branżą z Niemiec, Holandii, Czech, Rumunii, Francji, Szwecji, Hiszpanii i Włoch oraz Wielkiej Brytanii, Chin i USA sprawia, że świetnie doradzamy przy wyborze używanej atrakcji lub dobieramy odpowiedniego producenta nowej atrakcji. Sprawdź!

Wyceny Atrakcji

Masz już coś na oku, ale zastanawiasz się, czy może gdzieś kupisz ją taniej? A może taniej będzie zrobić samemu? Pokaż nam atrakcję i podaj cenę, a my powiemy Ci czy nie przepłacasz!

Opiniowanie projektów

Projekt parku rozrywki masz już na biurku? A może szukasz kogoś kto Ci go przygotuje? Możemy zająć się zarówno zaopiniowaniem, jak i samemu zrobić projekt lub wskazać doświadczonego partnera, który wykona feasibility study, masterplan a także plany poszczególnych atrakcji.

Odnawianie atrakcji

Masz starą karuzelę lub właśnie tanio ją kupiłeś i chcesz nadać jej nowy blask? Wiemy, jak odnawia
, jakich materiałów używać oraz doradzimy, czy odnawianie to w ogóle dobry pomysł.

Wynajem atrakcji

Szukasz jakiejś atrakcji na jeden sezon, lub jeszcze krótszy okres czasu? Posiadamy mnóstwo kontaktów w Polsce, Czechach i Europie Zachodniej. Możemy pomóc w sprowadzeniu każdej karuzeli na jarmark świąteczny, dni miast lub duży firmowy event albo nawet na ślub!